O školce

Výsledky řízení pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání na rok 2016/2017

Jsme mateřská škola s prvky waldorfské pedagogiky a pracujeme v připraveném prostředí s Montessori pomůckami.

Žijeme v rytmu ročních svátků.

Vybíráme si práci v různých centrech aktivit.

Malujeme, kreslíme, stříháme, lepíme, pracujeme na truhlářských poncích a s keramickou hlínou.

Hrajeme divadlo ve školce i v amfiteátru v dobrodružné zahradě.

Sportujeme a cvičíme v malých tělocvičnách ve školce, na dvorečku před školou a ve své zahradě.

Těšíme se každý den na dobrodružnou zahradu připravenou pro poznávání přírody, poučení a objevy, hru a fyzickou zdatnost, pracovní a výtvarné činnosti …

Jíme zdravé jídlo, víme, jak vzniká, kde roste a pěkně stolujeme. Jednou týdně si vaříme nebo pečeme svačinku ve svých opravdových kuchyňkách.

Pravidelně pořádáme experimentální odpoledne s pedagogy a studenty různých kateder.

Učíme se anglický jazyk, je nepovinný, ale většinu z nás baví.

Je nás 48 dětí ve dvou odděleních, od 9 hodin se dělíme na čtyři věkově různorodé skupiny (12 dětí v každé), a paní učitelky mají ke každému z nás individuální přístup.

Spolupracujeme s vámi - rodiči, studenty a přáteli školy.

Tešíme se na Vás.